Gaara životopis

22. dubna 2011 v 14:37 | Gaara Del Deisierto |  Jenom Gaara
Gaara měl velice krutou minulost. Kdysi když byla písečná vesnice velice oslabena, požádalKazekage (nejsilnější a vedoucí ninja), aby starci do Gaary zapečetili démona Shukaku. Chtěli jej tak použít jako zbraň na ochranu vesnice. Při porodu Gaary jeho matka musela zemřít. Těsně před tím, než se tak stalo, proklela písečnou vesnici doufajíc, že její smrt Gaara pomstí.

Vychovával jej strýc Yashamaru. Všichni z něj dlouho měli strach. Malý Gaara věřil, že jediný, kdo jej má rád, je právě Yashamaru.
V tom se ale spletl.Kazekage nařídil Yashamarovi, aby Gaaru zabil. Těsně nežYashamaru zemřel mu řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se snažil, nesmířil se s tím, že mu Gaara vzal život jeho milované sestry.

Jeho matka nenáviděla vesnici za to, že jí a Gaaru použili jako experiment a oběť pro zbraň. Poté, co si Gaara uvědomil, že ho nikdo nemiloval, tak použil písek k vytvoření tetování na svém čele (ai-"láska") jako symbol démona, který miluje jen sám sebe. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili všichni zabít, všechny tyto atentáty nařídil jeho otec.

Gaara je v podstatě stejný jako Naruto, celá vesnice ho nesnášela a obávala se ho kvůli jeho strašné síle, kterou mu dodává démon v jeho těle.

Jeho jedinou zábavou a "údajným" smyslem života bylo zabíjet nepřátele (tedy ve stručnosti všechny). Démon v jeho těle mu nedovolil usnout, protože ve spánku by sežral jeho osobnost.Gaara tedy nikdy nespí (krom případů když použije speciální Jutsu). Díky tomu, že je v Gaarovi démon Shukaku, automaticky jej chrání. Tudíž nemusí hnout ani prstem a nikdo ze slabších soupeřů mu nic neudělá. Dále nosí na zádech dýni s pískem a krví mrtvých lidí, které zabil. Posiluje jej a je ještě "vylepšená" pomocí jeho chakry. Vlastně všechny jeho techniky jsou nějak spjaty s pískem.

Stejně tak jako Naruto i Gaara byl od narození nositelem démona. Vypěstoval si nedůvěřivost k ostatním lidem. Byl si jist, že jako takového jej nikdo nepochopí. Myslel si, že pro něj neexistuje nikdo, kdo by ho bral jako sobě rovného, měl ho rád a přitom ho pochopil. Gaara hledal celý život někoho, kdo si kladl stejně dlouhou dobu tuto otázku. Našel, ale sobě rovného. Uzumaki Naruta, kterého stejně jako jeho od malička nikdo nechápal. Nebo-li jak řekla Tsunade i Kakashi: "Jediný, kdo může zcela pochopit Jinchuuriki je jiný Jinchuuriki."

Gaara si díky tomuto záhadnému Geninovi uvědomil, že život nespočívá jen v tom "miluj sám sebe", ale také v tom milovat ostatní a chránit je. Sám řekl Kankurovi, že za tuto zkušenost děkuje právě Narutovi, který ho naučil co je to ochraňovat druhé a cítit jejich bolest.

Po Akatsuki útoku na Písečnou vesnici, si dva jejich členové (Deidara a Sasori), vzaly to pro co přišli.
Boj mezi Deidarou a Gaarou dopadl tak, že Deidara pomocí svých výbušných technik dosáhl svého a povedlo se mu dostat Gaaru do bezvědomí. Společně se Sasorim poté opustili vesnici s jejich cílem - Gaarou a jeho démonem.

Když se dostal tým Kakashi (Naruto, Sakura, Kakashi) do Akatsuki úkrytu - bylo už pozdě. Gaara ležel mrtvý na zemi a na něm seděli Deidara se Sasorim. Naruto se velice rozčílil a snažil se je zabít. Deidarův úkol byl vyprovokovat Naruta a bojovat s ním. Použil k tomu svého holuba, do kterého uzavřel Gaaru a odletěl. Kakashi a Naruto jim byly v patách.

Po nějaké době se jim podaří Deidaru překvapit tak, že přijde o obě ruce a uprchne. Týmy Gai a Kakashi se setkávají na mýtině. Dostávají se na prostornou louku, kde Naruto obhajuje Gaarovu smrt a sděluje ostatním co je to vlastně "mít Jinchuurikiho v sobě a jak se k vám ostatní chovají." Babička Chiyo se pokusí něco říci, ale Naruto jí surově přeruší.

Po chvíli ticha se Chiyo přiblíží ke Gaarovi a počne provádět techniku "výměny života". Technika Výměny života spočívá v tom, že ten, kdo jí používá může navrátit k životu zemřelého, ale za výměnou za to sám zemře. Chiyo je vyčerpaná bojem se svým vnukem Sasorim, kterého společně se Sakurou porazila. Naruto jí nabídne svojí chakru. Chiyo řekne Narutovi, že jeho síla změní budoucnost a že bude lepším Hokagem, něž všichni předchozí. Poté se probudí Gaara a všichni vesničané z Písečné jsou kolem něj šťastní, že žije.
Gaara si uvědomí, kdo jej zachránil a vzdává poctu babičce Chiyo. Ta zemřela s úsměvem na tváři, šťastna, že udělala alespoň jednu velice dobrou věc ve svém životě.
Gaara byl v Narutovi menší kluk, nahánějící hrůzu ze svých očních stínů a pronikavého pohledu. Má velice světlé, zelené oči. Jeho vlasy jsou krátké, červené a střapaté. Má bledou až skoro bílou pleť. Na jeho čele má vytetovaný znak Lásky, který má znamenat, že miluje jen sám sebe. Na zádech nosí velikou tykev, ve které je ukrytý písek. Nosí typické oblečení, jako ostatní lidé, kteří obývají Písečnou vesnici. Dříve nosil černé oblečení, přes které měl bílý plášť. V Shippudenu vyrostl a nosí červené oblečení a plášť, společně s béžovou vestou, která drží jeho tykev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasoya-neechan Sasoya-neechan | 22. dubna 2011 v 18:35 | Reagovat

ON JE TAK SEXY KAWAIIIIIII
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama